Промислові світильники

В даний час промислове освітлення LED стало витісняти люмінесцентні, металогалогенних і ртутні лампи. Кожен промисловий об’єкт, будь то склад, майстерня або цех, починають відмовлятися від звичних джерел світла в силу об’єктивних причин. А саме – високе енергоспоживання, шум, короткий термін експлуатації, проблеми з утилізацією. ПРОМИСЛОВІ світильники LED здатні позбавити ваше виробництво від таких проблем і забезпечити співробітників більш якісними умовами роботи.

Наша продукція

Залежно від типу приміщень і висоти стелі ми готові представити відповідні варіанти світильників. Всі промислові світлодіодні світильники мають високоякісні світлодіоди японської фірми Nichia. Такі світлодіоди забезпечують м’який нейтрально-білий колір, сприятливий для очей. Розсіювання світла відбувається на високому рівні, світильники ідеально підійдуть для складських приміщень.

  • Світильники “Наутилус” призначені для накладного або підвісного монтажу. Вони були розроблені спеціально для промислових приміщень і будівель. Відмінний розсіювач виконаний з полікарбонату, що блокує можливість шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання.
  • Промислове світлодіодне освітлення серії “Традо” мають високу ступінь захисту від впливу навколишнього середовища і виконані таким чином, щоб заміну джерела живлення можна було зробити, не знімаючи світильник.
  • “Трено” відрізняється впізнаваним дизайном. Їх можна використовувати як світильники для складів і майстерень, так і в інтер’єрі стилю Хай-тек. Мають потужний захист і без проблем включаться при практично будь-якій температурі.
  • “Модо” має потужний світловий потік і ідеально підійде для будь-якого виробництва.
  • “Трено IP67” відрізняється пиловологозахищений корпусом, що ідеально підійде для виробничих приміщень, де відбувається безпосередня обробка матеріалів.

Світлодіодні світильники промислові покликані прослужити довгі роки на промислових об’єктах. Їх вибір залежить від цілей використання. Будь-який з світлодіодних світильників значно заощадить ваші кошти, а працездатність співробітників підвищиться, завдяки найкращому візуальному сприйняттю.