Світильники для ЖКГ

Однією з головних проблем житлово-комунального господарства є недостатнє освітлення його об’єктів. До сих пір використовуються люмінесцентні та ртутні джерела світла. Також нерідко проблемою є повна відсутність освітлення. Завершує цей “букет” проблем вандалізм, коли лампи просто ламають. Світлодіодні світильники для ЖКГ покликані вирішити всі перераховані вище проблеми.

Основні переваги світлодіодних світильників в сфері ЖКГ

Якість. Ми використовуємо світлодіоди нейтрально білого світіння від японського виробника NICHIA, що робить світильники ЖКГ максимально придатними в цій сфері. Вони здатні витримувати температури від -20 до +40 градусів за Цельсієм.
Економія витрат на електроенергію. Під світильниками необхідні Всього лише 3-5 Вт. Вартість рахунку за світло зменшиться в кілька разів!
Тривалий термін служби. Він може тривати більше, ніж 50000 годин, що майже в 50 разів перевищує термін служби ламп розжарювання, які до сих пір можна зустріти в більшості під’їздів.
Функціональність. При бажанні можна встановити датчики з реакцією на світло, звук і рух.
Стійкість до перепадів напруги. Led світильники для ЖКГ мають запобіжник, який не дозволить світлодіоду вийти з ладу через стрибки напруги.
Надійність. Світильник має корпус з полікарбонату, що гарантує високу міцність і дозволяє назвати його антивандальним. Він стійкий до ударів і подряпин, зберігає свій природний колір при пошкодженнях.

Світильники для житлово-комунального господарства можна використовувати практично скрізь: на сходових майданчиках, в коридорах, в шахтах ліфтів, тамбурах, і т.д.

Перехід на нову систему освітлення значно знизить витрати на покупку і заміну устаткування і на електроенергію.