Світильники світлодіодні для торгових приміщень

Освітлення в торгових приміщеннях – це більше, ніж просто необхідність. Якісне світло не тільки забезпечує хорошу видимість, але і здатні підкреслити переваги певних товарів. Світлодіодні світильники для магазину стали незамінними джерелами світла.

Світлодіодні світильники для магазинів спеціально розроблені для підвісних стель з осередками. У цього є безперечні плюси:

  • Простота монтажу. Досить просто закріпити світильник в певній клітинці, при цьому з самою стелею нічого робити не потрібно, все кріплення вже є.
  • Забезпечується швидке підключення до робочої мережі, завдяки спеціальним клемникам.

Чому слід відмовитися від традиційної системи освітлення?

Порахуйте свої витрати на електроенергію. Світлодіодне освітлення магазинів  має менше (в кілька разів) енергоспоживання. Так, наприклад, наші світильники мають потужність лише 12 Вт для місцевого освітлення і 33 Вт для освітлення великих приміщень, торговельних залів тощо.
Світлодіодні світильники не вимагають спеціального обслуговування і особливих умов утилізації, на відміну, наприклад, від ртутних джерел світла, що робить їх надто привабливими.

Особливості світлодіодів для торгових приміщень

Ми використовуємо світлодіоди від відомого японського виробника NICHIA, який гарантує якість продукції і пропонує світлодіоди з нейтрально-білим світінням. Світло виходить м’яким, завдяки збільшенню висоти корпусу світильників. Таке світло є ідеальним для магазинів.
Світильник має текстурований або опаловий розсіювач.

В залежності від висоти стелі та розмірів торгового залу ми запропонуємо відповідну модифікацію світлодіолного світильника.