Світлодіодне вуличне освітлення

Компанія Транстрейд Інвест пропонує світлодіодні світильники для вуличного освітлення для будь-яких атмосферних умов. У всіх світильниках використовуються японські світлодіоди NICHIA, що гарантують відмінне освітлення і м’яке біле світло.

Переваги світлодіодного освітлення на вулиці

Згадаймо про скачки напруги, раптове відключення вуличних ліхтарів, частий вихід з ладу світильників і традиційних ламп. Згадаймо і поставимо крапку в цій історії. Пояснимо чому:

  • Звичні натрієві лампи мають недостатній спектр освітлення на дорогах і світять жовтуватим відтінокм, що є меш сприятливим для очей, а отже і менш безпечним. Газорозрядні вимагають величезних енерговитрат. На відміну від зазначених, світлодіодне вуличне освітлення дозволяє скоротити енергоспоживання до 3-х разів, при цьому спектр освітлення буде максимально широким і якісним, а біле світло забезпечить гарну видимість та безпеку.
  • Знижується пікове навантаження на електромережі в момент включення.
  • Вуличні світлодіодні світильники передбачають наявність антивандального покриття, високоміцний корпус, здатний витримати великі навантаження.
  • Вуличне світлодіодне освітлення спокійно переносить перепад температур і справно працює в мінливих кліматичних умовах.

Сфери застосування світлодіодного освітлення в вуличних умовах

Світлодіодні вуличні світильники застосовуються не тільки на дорогах. Їх можна використовувати для різних цілей:

  • Архітектурне підсвічування. Термін експлуатації світлодіодних прожекторів набагато більше, ніж у традиційних аналогів. Це дозволяє мінімізувати проблеми при підсвічуванні пам’яток, різних будівель і т.п.
  • Вуличне енергозберігаюче освітлення підійде для сфери ЖКГ. Йдеться про підсвічування дворів, прибудинкових територій. Витрати на електроенергію мінімальні, а значить і на бюджеті це практично не позначиться.
  • Якісне підсвічування дворів і парків, що автоматично включається в темний час доби, зробить перебування на вулиці комфортним і безпечним.
  • Вуличні світильники добре підсвітять території заміських ділянок, котеджи.

Таким чином, вуличні світлодіодні світильники  поступово витісняють натрієві і газорозрядні аналоги.

Освітлення LED – це технологія нашого найближчого майбутнього.